Hoofdbestuur

Voorzitter:     Jos van Otten

josenmargrietvanotten@gmail.com
06-51205643

Secretaris:     Martin Asbroek

info@sventer.nl
06-25002384

Penningmeester:     Rob ten Brinck

rtenbrinck@gmail.com
06-55306855

Ledenservice:     Ronald van Rhee

r.van.rhee@caiway.nl
06-57623638

Technische commissie:     Kevin Asbroek

k.asbroek@asbroek.nl

06-20322032

Sponsoring, accommodatie- & materiaalbeheer:     Martin Asbroek

m.asbroek@asbroek.nl
0547-383651

Kantinebeheer:     Robin Heilen

rheilen62@hotmail.com
06-24130196

 

Wedstrijdsecretariaat

Secretaris/Wedstrijdzaken:     Nico Essink

essink@kpnmail.nl  / 06-23170285

JEUGDBESTUUR

Voorzitter:                 vacant

Leden jeugdbestuur:

Aryan van der Maat

aryanvandemaat@gmail.com / 06-17068888

Lis Otten

lisotten@icloud.com / 06-19223386

Dion Morsink

dionmorsink@gmail.com / 06-25376576

Ton Mekenkamp

tmekenkamp@hotmail.com / 06-13130901

Jordy Wijnen

jordywijnen1@gmail.com / 06-30941945

Technische Commissie

Voorzitter:     Kevin Asbroek
k.asbroek@asbroek.nl / 06-20322032

Lid TC:             Tim Keizer

timkeizer1@gmail.com / 06-48353561

Lid TC:             Jeroen Nijhof

jeroen_nijhof@live.nl / 06-

Hoofd opleidingen: Sven Koebrugge

svenkoebrugge@gmail.com / 06-43255285

Coördinatoren:

Senioren (sv Enter 1, 2 en 3):    Kevin Asbroek

k.asbroek@asbroek.nl / 06-20322032

Keepers:     Gerald Schrooten

willekegerald67@gmail.com / 06-51531298

JO19 groep:   Michel Rikkert

michelrikkert@gmail.com / 06-26755989

JO17 groep:     Patrick Kuipers

patricvankuup@gmail.com / 06-14641478

JO15 groep:    Justin Alink

alink.justin@gmail.com / 06-38204921

JO13 groep:    Wouter Roetgering

wouterchantal@hotmail.nl / 06-20443510

JO11 groep:    Harold van Coesant

haroldvancoesant@hotmail.com / 06-46244560

JO9 groep:      Bart Jannink

bart.jannink@outlook.com / 06-

Minies:           Bart Jannink

bart.jannink@outlook.com / 06-

Bestuur Stichting Support

Voorzitter:     Jurgen Dittrich

dittrich@latrago.nl
06-53817776

 

Penningmeester:     Martin Asbroek

m.asbroek@outlook.com
06-53911409

Bestuurslid:     John Lammertink

john@uniekmakelaars.nl
06-24685753

Bestuurslid:     Erwin Kamphuis

e.kamphuis@4darchitekten.nl
06-47974848

Bestuurslid:     Johan Wolters

info@cno-expo.nl
06-51543306