Enter E4 elftal van de week

Enter E4 elftal van de week bij Enter 1 – Aramea 1. (zondag 10 december)

Voorafgaande aan de wedstrijd worden ze door ons ontvangen en mogen spelen met een aantal 1e elftal spelers. In de rust van de wedstrijd wordt er door het elftal penalty geschoten op de reserve keeper van het elftal. Na afloop zullen alle spelertjes nog een mooi aandenken aan deze middag mee krijgen.

Heel belangrijk is, dat familie mede van harte is uitgenodigd om dit bij te wonen. Vaders, moeders, opa’s en oma’s etc. Jullie zijn allemaal van harte uitgenodigd om van deze middag een onvergetelijk moment te maken.

Hierbij de namen van E4:

Voorste rij van links naar rechts:
Twan Hodes, Yuup Prieshof, Boet Scheffel, Jules Lammertink, Jeremy Polko en Tijn Wiggers.

Middelste rij van links naar rechts:
Ties Meulman, Rens Heering, Camiel Wiggers, Thomas Lammertink, Olav Blom en Wes Otten.

Achterste Rij van links naar rechts:
Rob Prieshof (leider), Gerwin Meulman (leider), Robert Heering (Trainer/Coach) en Ewald Polko(Trainer/Coach)