Enter JO9-2 (F2) elftal van de week

Enter JO9-2 elftal van de week bij Enter 1 – UDI 1. (zondag 22 oktober)

Voorafgaande aan de wedstrijd worden ze door ons ontvangen en mogen spelen met een aantal 1e elftal spelers. In de rust van de wedstrijd wordt er door het elftal penalty geschoten op de reserve keeper van het elftal. Na afloop zullen alle spelertjes nog een mooi aandenken aan deze middag mee krijgen.

Heel belangrijk is, dat familie mede van harte is uitgenodigd om dit bij te wonen. Vaders, moeders, opa’s en oma’s etc. Jullie zijn allemaal van harte uitgenodigd om van deze middag een onvergetelijk moment te maken.

Hierbij de namen van JO9-2 (F2):

Spelers :
Levi Roetgering, Bram Schrooten, Joep Wijnen, Mart Rikkert, Nout Spoelder, Luc Veldhuis, Julian Lammertink

Trainers:
Ronny Rikkert, Wouter Spoelder, Tijn Brinks, Stan Stegeman

Leider:
John Lammertink