Laatste nieuws

Bijeenkomst video-analysesysteem

Op maandagavond 31 juli om 18:30 uur zal er bij sv Enter een informatie bijeenkomst worden georganiseerd over het gebruik van het video-analysesysteem en de VEO-app. Tijdens deze bijeenkomst wordt de installatie van het systeem en de VEO-app uitgelegd én worden afspraken gemaakt over het gebruik van de camera. Bij deze nodigen wij iedereen uit die geïnteresseerd is in het gebruik van het video-analysesysteem en de VEO-app.

SV Enter heeft in de zomerstop geïnvesteerd in een video-analysesysteem, om onze voetballers en voetbalsters zo goed mogelijk te kunnen ondersteunen in hun voetbalontwikkeling. Zo zal vanzelfsprekend het eerste elftal aan de slag gaan met video-analyse, maar ook verschillende trainers van jeugdteams hebben te kennen gegeven graag gebruik te willen maken van het VEO-systeem. De technische commissie is verheugd dat deze nieuwe trend in het voetbal ook bij sv Enter omarmt wordt. Hopelijk zal deze innovatie bijdragen aan de ontwikkeling van onze voetballers én de resultaten van verschillende prestatie elftallen.