Laatste nieuws

Enter E3 elftal van de week

Enter E3 elftal van de week bij Enter 1 – Almelo 1. (zondag 30 oktober)

Voorafgaande aan de wedstrijd worden ze door ons ontvangen en mogen spelen met een aantal 1e elftal spelers. In de rust van de wedstrijd wordt er door het elftal penalty geschoten op de reserve keeper van het elftal. Na afloop zullen alle spelertjes nog een mooi aandenken aan deze middag mee krijgen.

Heel belangrijk is, dat familie mede van harte is uitgenodigd om dit bij te wonen. Vaders, moeders, opa’s en oma’s etc. Jullie zijn allemaal van harte uitgenodigd om van deze middag een onvergetelijk moment te maken.

Van links naar rechts boven:
Luuk Wessels, Mees Meulman, Boaz Blom en Sven Kerkhof

Van links naar rechts onder:
Sven Oude Nijhuis, Daan Meijer, Hedde Schippers, Bryan Swiers en Jort Krake

 

EnterE3najaar2016