Laatste nieuws

Enter ME2 elftal van de week

Enter meisjes E2 elftal van de week bij Enter 1 – Berghuizen 1. (zondag 27 november)

Voorafgaande aan de wedstrijd worden ze door ons ontvangen en mogen spelen met een aantal 1e elftal spelers. In de rust van de wedstrijd wordt er door het elftal penalty geschoten op de reserve keeper van het elftal. Na afloop zullen alle spelertjes nog een mooi aandenken aan deze middag mee krijgen.

Heel belangrijk is, dat familie mede van harte is uitgenodigd om dit bij te wonen. Vaders, moeders, opa’s en oma’s etc. Jullie zijn allemaal van harte uitgenodigd om van deze middag een onvergetelijk moment te maken.

Boven:
Sophie Kolenbrander, Iris Kortman, Floortje Spoolder, Felien Slot, Lauke Rustebiel, Lotte Lammertink, Monique Wolters

Gehurkt:
Noor Kraaijenzank, Tess Wijnen, Lieke Kerkhof, Lauren Slag, Pien Rutgers, Else Rutgers

Ontbreken op foto
Amber ten Berge en Jeroen Rutgers ( trainer, leider)

 

ME2 16-17