Laatste nieuws

Enter meldt zich af voor Richard Bertelink Memorial

In tegenstelling tot het bericht dat wij vanochtend naar buiten brachten, neemt Enter toch geen deel aan het Richard Bertelink Memorial. Hoofdtrainer Daan Jalving heeft in goed overleg met het bestuur en de technische commissie besloten om Enter af te melden voor het toernooi. Trainer Jalving over de afmelding: “We hebben te veel spelers die geblesseerd zijn óf net terugkomen van een blessure. Daarnaast zijn er nog enkele jongens op vakantie. Hiermee schieten we het doel voorbij om om ons goed voor te bereiden op de competitie. Het toernooi is daar een middel voor, maar nu werd meedoen een doel opzich. Dan doen we onszelf te kort. Ontzettend balen, maar met het bestuur denken we dat dit nu de beste keuze is in de voorbereiding voor ons richting de competitie.”

Door de afmelding zal de eerste selectie pas tijdens het Twente Tournament haar eerste wedstrijden spelen. Het Twente Tournament vindt plaats op donderdag 24 augustus en zaterdag 26 augustus bij UD Weerselo.