Laatste nieuws

Enter wederom ingedeeld in 4e klasse A

Zojuist is de competitieindeling bekendgemaakt voor de A-categorie seniorenteams. Enter is wederom ingedeeld in de 4e klasse A. Echter ziet deze er, mede door de versterkte degradatieregeling van afgelopen seizoen, anders uit dan voorgaande seizoenen.  
 
De 4e klasse A heeft normaal een “Twents” tintje. Dit jaar zijn echter ook teams uit Salland, zoals Haarle, ABS Bathmen, Nieuw Heeten en SDOL zijn ingedeeld in deze “Twentse klasse”. Zo keert ook vv Holten terug in de competitie bij Enter, waar het in het seizoen 2021/2022 nog nipt de titelstrijd van verloor. 
 
Daarnaast valt op dat er maar liefst zes degradanten uit de 3e klasse zijn geplaatst in deze 4e klasse A. Dat betekent dat er komend seizoen pittige, maar vooral mooie affiches op de wedstrijdkalender komen te staan! 
 
De A-selectie heeft voorlopig nog zomervakantie. Vanaf 1 augustus gaan de mannen weer vol aan de bak. Hoe kersverse trainer Daan Jalving de voorbereiding precies heeft ingericht, laten we u in de komende weken weten.