Laatste nieuws

F2 glansrijk kampioen

Woensdag avond 11 mei was de grote dag voor de jongens van F2. Een prachtig kampioenschap werd behaald door in de laatste wedstrijd Markelo F4 met 7 – 1 te verslaan. Een mooie prestatie van de jonge toppers en onze felicitaties natuurlijk.

De kans kampioen te worden was er ook al een weekje eerder, maar toen lukte het net nog niet. De marge was ruim – dat komt omdat je goed bent – en daarom was het even later wel raak. Slechts 1 nederlaag en dat zegt iets over deze kampioenen.

De sterren van dit team zijn Stan Baartman, Wessel Braamhaar, Jesse ten Berge, Pepijn Schreurs, Ties Hofland, Wout Kosters, Ties Pluimers, Pepijn Schreurs en Marten Schrooten.

Na afloop reikte Arjan Rosman namens het Jeugdbestuur aan allen een medaille uit en daarna gingen ze op de platte wagen.

De leiders verdienen ook zeker een compliment voor hun bijdrage t.w. Maike ten Berge, Marco Pluimers en Gerrit Jan Schreurs. De succesvolle trainers zijn Maarten Gerritsen, Sem Hagedoorn en Thijs Kerkhof.

Bekijk de fotogalerij

Het jeugdbestuur

IMG_1989