Laatste nieuws

Geen Online Kerstbazaar sv Enter

De voorbereidingen waren in volle gang, veel teams hadden zich al aangemeld en vele sponsoren dienden zich spontaan aan, maar vanwege de aangescherpte maatregelen kan de Online Kerstbazaar op 27 december aanstaande geen doorgang vinden.
Het aantal gasten is buiten de kerstdagen beperkt tot maximaal 2 personen en de overheid ontmoedigt het samenkomen, daarom heeft het bestuur van sv Enter besloten om de Kerstbazaar op 27 december niet te organiseren.
Mogelijk kunnen we dit Online Event later in januari of in februari op een zondagmiddag plannen. We houden jullie hierover op de hoogte. We hadden het graag anders gezien, maar op dit moment kunnen we geen ander besluit rechtvaardigen.
Blijf gezond, steun elkaar en blijf omkijken naar de mensen om je heen.

Het bestuur van sv Enter.