Laatste nieuws

J10-1 Elftal van de Week

Enter J10-1 elftal van de week bij Enter 1 – La Première 1 (zondag 19 maart)

Voorafgaande aan de wedstrijd worden ze door ons ontvangen en mogen spelen met een aantal 1e elftal spelers. In de rust van de wedstrijd wordt er door het elftal penalty geschoten op de reserve keeper van het elftal. Na afloop zullen alle spelertjes nog een mooi aandenken aan deze middag mee krijgen.

Heel belangrijk is, dat familie mede van harte is uitgenodigd om dit bij te wonen. Vaders, moeders, opa’s en oma’s etc. Jullie zijn allemaal van harte uitgenodigd om van deze middag een onvergetelijk moment te maken.

JO10-1 is het Elftal van de week.
Het is een team dat weet wat winnen is. Ze worden in een seizoen niet 1x kampioen, maar gewoon 2x.
Wat is het geheim achter deze prestaties?
Dat is goed samenspel gecombineerd met veel inzet en strijd. Ze laten zich bij een tegenslag niet uit het veld slaan, maar knallen gewoon door. Daarnaast hebben ze plezier in het spelletje, maar vooral ook heel veel plezier met elkaar.
Dit enthousiasme nemen ze zondag ook mee naar de Krompatte waar ze Enter 1 naar de overwinning zullen schreeuwen.

Achter: Lex Oude Groen, Koert Homan, Mart Broekkamp, Luca Homan en Kick Westerink.
Voor: Collin Rouweler, Hugo Tjoonk, Jim Averdijk en Bent Rikkert.