Laatste nieuws

Jeugdleiders en jeugdtrainers: Start seizoen 2016 – 2017

In een eerder bericht deze week op de Website hebben wij u al geïnformeerd over een andere wijze van communicatie bij de jeugdteams. Per team is daar voor ons 1 aanspreekpunt, die de communicatie verzorgt met het gehele team.
In bijgaand document, dat reeds verstuurd is aan uw aanspreekpunt, vindt u ook overige informatie die voor u als jeugdleider en of trainer van belang is. Let ook op de bijzondere data die daar genoemd worden o.a. voor trainerscursus (26 augustus en 9 september) , bijeenkomst met keepers (31 augustus) en ophalen kleding, ballen (10 en 17 augustus) etc.

Let ook op de Website voor aanvullende informatie; zo komen er ook nog kleine wijzigingen in de overzichten van trainingen, velden en kleedkamers etc.

Graag dit document goed lezen en daar naar handelen.

Het Jeugdbestuur en de Technische Commissie