Laatste nieuws

JO11-2 Elftal van de Week

Enter JO11-2 elftal van de week bij Enter 1 – Sportclub Overdinkel (zondag 9 oktober)

Voorafgaande aan de wedstrijd worden ze door ons ontvangen en mogen spelen met een aantal 1e elftal spelers. In de rust van de wedstrijd wordt er door het elftal penalty geschoten op de reserve keeper van het elftal. Na afloop zullen alle spelertjes nog een mooi aandenken aan deze middag mee krijgen.

Heel belangrijk is, dat familie mede van harte is uitgenodigd om dit bij te wonen. Vaders, moeders, opa’s en oma’s etc. Jullie zijn allemaal van harte uitgenodigd om van deze middag een onvergetelijk moment te maken.

JO11-2:

Dit zijn de toppers van de Jo11-2 onder leiding van Harold van Coesant ,Arno Morsink en Bart Otten.
De jongens hebben vanavond (5 oktober)de belangrijke wedstrijd gewonnen met 12-1 en worden zaterdag as kampioen.
Met een wereldkeeper die bijna geen tegengoal krijgt dat kan het ook haast niet met onze verdediging die elke spits sloopt ,
waarna onze middenvelders zich de longen uit t lijf lopen om onze toppers in spits te bedienen om zo het kampioenschap binnen te knallen.