Laatste nieuws

JO11-2 Elftal van de Week

Enter JO11-2 elftal van de week bij Enter 1 – Raalte 1 (zondag 31 oktober)

Voorafgaande aan de wedstrijd worden ze door ons ontvangen en mogen spelen met een aantal 1e elftal spelers. In de rust van de wedstrijd wordt er door het elftal penalty geschoten op de reserve keeper van het elftal. Na afloop zullen alle spelertjes nog een mooi aandenken aan deze middag mee krijgen.

Heel belangrijk is, dat familie mede van harte is uitgenodigd om dit bij te wonen. Vaders, moeders, opa’s en oma’s etc. Jullie zijn allemaal van harte uitgenodigd om van deze middag een onvergetelijk moment te maken.

JO11-2:
Links naar rechts boven: Teun Braamhaar, Jort Pigge, Winston Wiggers, Dex van Coesant, Tijn Muller en Stan Jannink,
Links onder: Len Mekenkamp, Siem van Pijkeren, Joost Freriksen en Tehisia Haileselassi