Laatste nieuws

JO9-1 Elftal van de Week

Enter JO9-1 elftal van de week bij Enter 1 – Holten 1 (zondag 13 maart)

Voorafgaande aan de wedstrijd worden ze door ons ontvangen en mogen spelen met een aantal 1e elftal spelers. In de rust van de wedstrijd wordt er door het elftal penalty geschoten op de reserve keeper van het elftal. Na afloop zullen alle spelertjes nog een mooi aandenken aan deze middag mee krijgen.

Heel belangrijk is, dat familie mede van harte is uitgenodigd om dit bij te wonen. Vaders, moeders, opa’s en oma’s etc. Jullie zijn allemaal van harte uitgenodigd om van deze middag een onvergetelijk moment te maken.

JO9-1:
Spelers:
Achterste rij: Lex Oude Groen, Hugo Tjoonk, Mart Broekkamp, Luca Homan en Keano te Wierik.
Voorste rij: Koert Homan, Jim Averdijk, Loet Heering, Kick Westerink en Bent Rikkert.