Laatste nieuws

KIB Elftal van de Week

KIB elftal van de week bij Enter 1 – Nieuw Heeten 1 (zondag 8 dec)

Voorafgaande aan de wedstrijd worden ze door ons ontvangen en mogen spelen met een aantal 1e elftal spelers. In de rust van de wedstrijd wordt er door het elftal penalty geschoten op de reserve keeper van het elftal. Na afloop zullen alle spelertjes nog een mooi aandenken aan deze middag mee krijgen.

Heel belangrijk is, dat familie mede van harte is uitgenodigd om dit bij te wonen. Jullie zijn allemaal van harte uitgenodigd om van deze middag een onvergetelijk moment te maken.

Leiders ; Robert Brinks, Edwin Weiden en Erwin Lammertink
Grensrechter ; John Slaghekke

Spelers ; Ramon Hevelink, Frank Geels, Martin Roepers, Tim van der Einde, Ivo Otten, Emiel Scholten, Robert Slaghekke, Lucien Brinks, Richard Schippers, Arjan Nijbroek, Andre Morsink, Bart Knol, Huub Ezendam, Marco Borggreve, Erik Braamhaar, Nico Essink, Erwin Geels, Dennis Nellesteijn, Rene Nijboer, Johan Noordink, Nick Otten, Chris Roetgerink, Jarno Rutjes, Richard Schreijer, Mark Schrooten, Erwin Slot, Leon Wensing, Johan Lammertink en Roy Spekenbrink.

Vaste “Kritische” supporters ; Jan Otten, Herman Hagendoorn