Laatste nieuws

MO11-1 Elftal van de Week

Enter MO11-1 elftal van de week bij Enter 1 – UD Weerselo 1 (zondag 2 april)

Voorafgaande aan de wedstrijd worden ze door ons ontvangen en mogen spelen met een aantal 1e elftal spelers. In de rust van de wedstrijd wordt er door het elftal penalty geschoten op de reserve keeper van het elftal. Na afloop zullen alle spelertjes nog een mooi aandenken aan deze middag mee krijgen.

Heel belangrijk is, dat familie mede van harte is uitgenodigd om dit bij te wonen. Vaders, moeders, opa’s en oma’s etc. Jullie zijn allemaal van harte uitgenodigd om van deze middag een onvergetelijk moment te maken.

MO-11
Wat een topteam.
Sinds dit seizoen een eigen meiden team.
Wat nog steeds groeiende is.
Allemaal hun eigen technieken en uitblinkers.
We staan op dit moment 1 e wat dus inhoudt dat we voor t kampioenschap gaan!
Gedreven dames met de juiste mentaliteit.
Boven van links naar rechts:
Aviella, Britt, Nina K, Nina G en op doel Yazzmin
Beneden van links naar rechts: Élief, Guusje, Fem, Babs, Fay & Zara.
Inmiddels is MO-11 groter geworden en hebben we een aantal nieuwe talenten mogen toevoegen tot onze selectie. Helaas staan ze niet op de foto.