Uncategorized

Overzichten seizoen 2016 – 2017

Binnenkort gaat het seizoen 2016 – 2017 weer van start. Bijgevoegd vinden jullie een aantal belangrijke documenten.

Het gaat daarbij om de trainingstijden en – velden en de diverse leiders  en trainers per team. Zeer belangrijk is dat wij ons allen houden aan die tijden en velden omdat met name de invulling tussen 18.15 en 19.30 uur zeer complex is geworden omdat we rekening moesten houden met vele wensen.

De TC en JB hebben er bij de jeugd voor gekozen om per team 1 aanspreekpunt aan te wijzen. Deze heeft reeds of ontvangt een dezer dagen bericht en ook wat zijn rol is richting leiders en of trainers. De werkwijze is beschreven in een document “start seizoen 2016 – 2017 “dat de overige leiders en trainers dus via deze contactpersoon ontvangen.

Eind deze week zullen wij dit document ook op de Website vermelden, zodat ook u allen de afspraken kent. In dat document worden ook een aantal belangrijke data genoemd waarop activiteiten plaats vinden (bv trainerscursus op 26 augustus en 9 september) en keepersbijeenkomst op 31 augustus).

Op 10 en 17 augustus van 19.00 – 20.00 uur kun je bij Margriet van Otten terecht voor kleiding, ballen etc. Meer info volgt dus via contactpersoon en eind deze week op Website.

Wij wensen jullie goed vakantie en een mooi en sportief seizoen toe.

Mochten er nog vragen zijn, dan kun je je wenden tot je coördinator.

 

  • Henk Olde Olthof      TJC A groep (JO19)
  • Richard Schreijer       TJC B groep (JO17 )
  • Marco Borggreve      TJC C groep (JO15)
  • Michel Brinks            TJC D groep (JO13)
  • Wouter Roetgering   TJC E groep (JO11)
  • Erik Stegeman         TJC F groep (JO9)
  • Jordy Wijnen              Mini’s
  • Alfons Asbroek           Senioren

Het Jeugdbestuur en Technische Commissie

Leiders 2016-2017

Trainers 2016-2017

Trainingdagen en tijden per avond en veld 2016-2017

Trainingdagen en tijden per team 2016-2017