Uncategorized

PaasBazaar bij SV Enter!

Op zondag 10 april wordt de Paasbazaar georganiseerd in de kantine van SV Enter. Deze middag staat geheel in het teken van de ouderwetse gezelligheid zoals we dat binnen SV Enter altijd beleefden tijdens de jaarlijkse kerstbazaar. Voor de leden van SV Enter zullen de legendarische edities van de kerstbazaar nog scherp op het netvlies staan, daarom zal de paasbazaar met de zelfde tradities georganiseerd worden. Dus een kerstbazaar in april met een nieuwe naam!

Tijdens deze middag zal de kantine weer gevuld zijn met lange rijen tafels waaraan zeer goed gehumeurde en dorstige heren & dames zullen zitten. Ook zullen de welbekende activiteiten weer plaatsvinden, zoals de loterijen, “schijt-je-rijk” en de kerstman, dit jaar geheel verkleed als paashaas.

Wilt u een perfecte plek tijdens deze middag? Reserveer dan snel uw tafel bij Jeroen van Otten of Thomas Braam. Ook worden de vakjes voor “schijt-je-rijk” vanaf moment van schrijven verkocht door Stan Schreijer, Daan Schreijer en Thomas Braam.

Dus reserveer snel uw tafel en koop snel uw vakjes voor “schijt-je-rijk”, want OP=OP.

Kortom, houdt 10 april vrij in uw agenda!