Uncategorized

Rabobank Club Support actie

Beste mensen, als je een bankrekening hebt bij de Rabobank Rijssen-Enter, is dit een belangrijk bericht.

Deze week ontvang je als lid van de Rabobank de inlogcode om te kunnen stemmen op je favoriete club/vereniging. Elk lid van de Rabobank kan maximaal 2 stemmen uitbrengen op dezelfde club (totaal 5 stemmen). Elke stem levert veel geld op voor onze club sv Enter (categorie “Voetbal”).

Mocht je als bankrekeninghouder van de Rabobank nog geen lid zijn, dan kun je zeer eenvoudig direct lid worden en stemmen. Dit kan via de website https://www.rabobank.nl/particulieren/leden/lid-worden/ of zeer eenvoudig via de Rabo App op je mobiel “Zelf regelen”. ZEGT HET VOORT!

Nu al bedankt voor je 2 stemmen! Hiermee ondersteun je ons duurzame initiatief om zonnepanelen te realiseren op ons sportpark.