Laatste nieuws

Seizoensafsluiting Donderdag 15 december 

Dit jaar zal er helaas geen kerstbazaar plaatsvinden. Het risico dat er 18 december iemand van de Enterse velden wordt opgeroepen om deel te nemen aan de WK Finale is simpelweg te groot. En zo’n leuk middagje willen we natuurlijk niemand ontnemen. Vandaar zal er een gezellig onderonsje zijn na de laatste trainingen van het jaar, donderdag 15 december. Santa Claus & Friends zullen de avond opfleuren met een bezoekje om spraakmakende gebeurtenissen en personen van het afgelopen jaar nog eens goed met mekander door te spreken. Oftewel, het kerstbazaar gevoel, mer dan op ’n donderdagaownd. De trainingen zullen wat eerder beginnen zodat om 9 uur de kantine bomvol kan zitten. Santa Claus & Friends zien u graag verschijnen op donderdag 15 december in het gezellige, welbekende hutje aan de Krompatte.