Laatste nieuws

Sierd de Vos presenteert zijn boek in sportcafé Enter

Het sportcafé bij SV Enter, op 10 november, valt precies op de dag dat Sierd de Vos zijn boek ‘El Sierd’ presenteert. De bezoekers in Enter krijgen daardoor als eerste de gelegenheid het boek van de cultcommentator aan te schaffen, uiteraard voorzien van een exclusieve handtekening en, desgewenst, een selfie. De signeersessie geeft een extra dimensie aan het sportcafé, dat toch al een topbezetting kent, want naast Sierd de Vos heeft presentator Eddy van der Ley ook ex-international Wim Kieft aan zijn zijde. Ook de voetbalanalist bracht eerder een boek uit over zijn leven. Daarin vertelt hij over zijn bittere strijd tegen een twintig jaar durende cocaïne- en alcoholverslaving. Maar ook Ajax, PSV, Oranje en uiteraard over die gedenkwaardige kopbal tegen Ierland in 1988. Ook in Enter gaat Kieft uitgebreid in op zijn turbulente levensgeschiedenis. De Vos vertelt onder meer over zijn amusante boek vol kleurrijke vertellingen, dat die middag ten doop wordt gehouden. Feitelijk vindt in Enter dus deel 2 van de boekpresentatie plaats.

Dit boek ligt vanaf 10 november in de boekhandel.

elsierd