Laatste nieuws

Sportcafé sv Enter met Willem van Hanegem en Theo Janssen

In het kader van het 100-jarig bestaan pakt sv Enter uit met een spectaculair sportcafé. Op donderdag 7 april maken, naast presentator Eddy van der Ley, voetballegendes Willem ‘De Kromme’ van Hanegem en Theo Janssen hun opwachting in de kantine op sportpark Krompatte. Ook René Wagelaar, bekend van de online YouTube-talkshow Voetbaltijd, schuift aan in het panel.

Hij speelde begin jaren negentig een tijdje in het eerste van sv Enter, onder trainer Bert Boes. De organisatie van het sportcafé ligt in handen van Support sv Enter én het Enterse bedrijf Coulisse, leverancier van o.a. zonweringsproducten, dat dit jaar het 30-jarige jubileum viert. De avond begint om 20.00 uur.
Eddy van der Ley zal de drie panelgasten het vuur aan de schenen leggen, maar na de pauze is er ruimte voor de bezoekers om vragen te stellen. De entree op deze avond is gratis.