Laatste nieuws

sv Enter Dames 1 – Seizoen 2022-2023

Komend seizoen spelen we als vanouds met een Dames 1 elftal op de zondagochtend. Afgelopen seizoen lukte het niet om het team rond te krijgen, maar onder aanvoering van een aantal enthousiaste dames is er in de afgelopen maanden gebouwd aan een mooie nieuwe groep.

Inmiddels is ook de staf rondom Dames 1 ingevuld. Ester Hilberink begeleidt Dames 1 op de zondagen en de trainingen worden verzorgd door Ruud Vissers.

Ester is al bekend binnen de meiden- en damesafdeling van sv Enter. Ruud Vissers is nog een onbekende binnen sv Enter. Ruud is in het verleden betrokken geweest als fysiotherapeut bij FC Twente Vrouwen 1 en is momenteel actief als ‘core stabilty’ trainer bij Talententeam Reggestreek.

Dames 1 traint op de woensdagavonden en ook Eric Braamhaar zal met enige regelmaat aanwezig zijn bij de trainingen. Het vlaggen zal in goed overleg gecoördineerd worden door Peter Lammertink.

We wensen de Dames het komende seizoen veel succes toe!