Laatste nieuws

Sven Koebrugge en SV Enter beëindigen samenwerking

In goed onderling overleg hebben Sven Koebrugge en SV Enter samen besloten om de samenwerking na 5 jaar te beëindigen. Koebrugge werd in 2018 aangesteld als hoofd jeugdopleiding. In zijn functie was hij voornamelijk verantwoordelijk voor de begeleiding van onze junioren en pupillen trainers en de toepassing van de VTON-app. Inmiddels kan met tevredenheid vastgesteld worden dat de VTON app veelvuldig gebruikt wordt door trainers binnen onze vereniging. Daarnaast is de technische commissie tevreden over de ontwikkeling van de (jeugd)trainers binnen SV Enter. Na een periode van 5 jaar en de mooie dingen die Sven heeft neergezet, zijn beide partijen overeengekomen dat de samenwerking met een goed gevoel kan worden beëindigt.

Het bestuur en de technische commissie danken Sven voor zijn jarenlange inzet en wensen hem veel succes toe in de toekomst.