Laatste nieuws

Tim van Otten op de landelijke televisie!

Iedereen die het Twentse amateurvoetbal een beetje volgt weet dat SV Enter-spits Tim van Otten afgelopen seizoen maar liefst 50 (!) doelpunten in competitieverband achter zijn naam heeft staan. Wat de meeste mensen niet weten is dat Tim een bescheiden jongen is en wars is van teveel aandacht. Zo had Tim graag een groot aantal doelpunten ingeleverd voor promotie naar de derde klas, waar zijn club zo dichtbij was.

Toch zal Tim zijn bescheidenheid vanavond (dinsdag 30 augustus) voor even verre van zich moeten houden. Het bizar aantal van 50 gescoorde doelpunten is namelijk ook landelijk niet onopgemerkt gebleven. Een van de best bekeken talkshows, Khalid & Sophie van BNNVARA besteedt namelijk aandacht aan deze opzienbarende prestatie.

De uitzending begint om 19.00 uur.