Laatste nieuws

(Update) Vandalisme op sportpark “Krompatte”

De daders hebben zich gemeld en we gaan het verder intern afhandelen.

Verlichtingsarmaturen hoofdveld sv Enter beschoten met luchtbuks

Afgelopen vrijdag (20 mei) zijn op 4 lichtmasten rondom het hoofdveld van sv Enter nieuwe, zeer kostbare, LED-armaturen geplaatst. De leverancier / aannemer heeft de LED-armaturen vervolgens afgelopen maandag (23 mei) afgesteld. Hierbij is geconstateerd dat er met een luchtbuks geschoten is op de achterzijde van de armaturen. Zie hiervoor ook onderstaande foto’s.

sv Enter heeft inmiddels aangifte gedaan bij de politie die de zaak verder in behandeling zal nemen. Mocht u iets gezien of gehoord hebben dan zouden wij hierover graag geïnformeerd worden. We geven ook de daders de komende dagen nog de gelegenheid om zich te melden bij het bestuur van sv Enter, de zaak zal dan intern afgehandeld / opgelost worden.

Het bestuur van sv Enter