Laatste nieuws

Benoeming trainers E1 en F1

Wij kunnen u berichten dat wij de vacatures van trainer E1 en F1 voor het komende seizoen hebben ingevuld.

Marcel Gierkink wordt de nieuwe trainer van E1 en Arno Ligtenberg van F1. Passend in ons beleid zullen zij de TC 3 trainersopleiding (jeugd) van de KNVB gaan volgen. Het is nog niet precies bekend of dat dit jaar mogelijk is, maar anders wordt het in 2017.

Het verheugt ons dat wij hen beide bereid hebben gevonden deze belangrijke functie bij onze jongste jeugd in te vullen.

Op dit moment zijn daarmede alle trainers vacatures bij de selectieteams voor het komende seizoen al gevuld. Bijzonder is ook dat alle trainers bij jeugd en 1e, 2e en 3e team inimaal TC 3 zijn opgeleid c.q. worden (E1 en F1) opgeleid.

Wij wensen Marcel en Arno veel succes.

Technische Commissie sv Enter