Laatste nieuws

Elftal van de week Enter F4

Enter F4 elftal van de week bij Enter 1 – Borne 1. (zondag 6 maart)

Voorafgaande aan de wedstrijd worden ze door ons ontvangen en mogen spelen met een aantal 1e elftal spelers. In de rust van de wedstrijd wordt er door het elftal penalty geschoten op de reserve keeper van het elftal. Na afloop zullen alle spelertjes nog een mooi aandenken aan deze middag mee krijgen.

Heel belangrijk is, dat familie mede van harte is uitgenodigd om dit bij te wonen. Vaders, moeders, opa’s en oma’s etc. Jullie zijn allemaal van harte uitgenodigd om van deze middag een onvergetelijk moment te maken.

Staand links naar rechts:
Arno Ligtenberg (trainer), Giovanni van Uitert, Duuk van Coesant, Jasper Lammertink, Loeka Ligtenberg en Harold van Coesant.

 

Gehurkt van links naar rechts:
Job Kroeze, Daan Jannink, Chiel Kerkhof, Lars Roetgering en Kai Pluimers.