Algemeen, Laatste nieuws

Indelingen Jeugd seizoen 2024-2025

Indeling Jeugd seizoen 2024-2025

Via onderstaande knop is de nieuwe indeling van de jeugdteams van Sv Enter voor het seizoen 2024-2025 te downloaden.

Korte uitleg ten behoeve van de indeling

Elk jaar is het voor onze Technische Commissie (Jeugd) weer een hele kluif om deze indeling rond te krijgen. De afgelopen maanden zijn er weer vele vergaderingen & gesprekken gevoerd omtrent deze indeling. Welke spelers zijn geschikt voor welk elftal en om welke reden: voor selectie elftallen wordt voornamelijk gekeken naar de voetbalkwaliteit van de spelers en voor de overige elftallen wordt vooral rekening gehouden met leeftijd en het sociale aspect. Uiteindelijk is spelplezier altijd het uitgangspunt.

Vragen of opmerkingen?

Mochten er nog vragen zijn over de teamindeling voor het seizoen 2024/2025, dan kunt u contact opnemen met:

Arno Ligtenberg, voorzitter technische commissie:
T: 06 51999647
M: [email protected]