Algemeen

Marcel Kamphuis Jeugdtoernooi was een succes dankzij onze vrijwilligers.

Het Marcel Kamphuis Jeugdtoernooi was ook dit jaar weer een succes.

Voor de 8e keer deden er bijna 100 teams ,van de mini’s tot JO15, mee met ons toernooi.

Meer dan 1000 spelers waren aan het voetballen dankzij de vele vrijwilligers; de parkeerwachters, de veldcoördinatoren, de scheidsrechters, het barpersoneel, de koks, de opbouwers en opruimers, de EHBO-ers, de sponsors die hielpen met materiaal, materieel en de geluidsinstallatie en alle andere mensen die voor en achter de schermen hebben geholpen.

Graag willen wij deze vrijwilligers bedanken voor hun inzet. Zonder jullie was het niet gelukt om weer zo’n groot toernooi te organiseren.

We hopen dat iedereen volgend jaar weer wil helpen

Namens de toernooi organisatie

Ronald van Rhee