Algemeen

Marco Otten nieuwe trainer JO19 – 1

Met ingang van het seizoen 2018 – 2019 wordt Marco Otten de nieuwe trainer van JO19 – 1.

Marco is als jaren actief als trainer bij onze jeugd; heeft diverse selectieteams getraind en thans is hij actief als trainer / coördinator bij de techniektraining.

Wij zijn blij met zijn benoeming en wensen Marco veel succes met deze mooie uitdaging.

Hij wordt de opvolger van Patrick Rensen die deze positie vele jaren ingevuld heeft. Op die manier heeft Patrick een zeer positieve bijdrage geleverd aan de doorstroming van veel jeugdspelers richting de selectie. Wij willen Patrick daarvoor ook danken.

Op dit moment zijn wij ons aan het oriënteren over de invulling van trainersfuncties voor het komende seizoen. Gesprekken zijn / worden gestart met alle huidige selectietrainers en mogelijk nieuwe trainers. Zo gauw wij meer weten zullen wij jullie daarover informeren.

Technische Commissie