Laatste nieuws

100 jaar SV Enter TV dag

Zaterdag 18 juni “100 jaar SV Enter TV-dag” 📺

Op zaterdag 18 juni a.s. is er bij SV Enter in de kantine een professionele studio ingericht. Dit alles in het kader van 100 jaar SV Enter. Bewust is voor deze dag gekozen omdat dan ook het Marcel Kamphuis jeugdtoernooi plaatsvindt.

De start van deze TV-dag is om 12:00 en zal tot 22:00 duren. Vele genodigden zullen in onze studio aanwezig zijn. Van jong tot ouder. (Oud-)trainers, voorzitters, spelers en een aantal mensen die veel voor de vereniging hebben betekend, zullen plaatsnemen in de studio. Met elkaar maken we er een gevarieerde dag van en natuurlijk zijn bezoekers welkom in de studio! De uitzendingen zijn te volgen via de kabel op kanaal 69 (Twente TV) en KPN zender 1411.

https://app.live-hub.nl/sventer/bericht om je persoonlijk bericht naar de studio te sturen.

.