Algemeen

Sjoerd Grobbink nieuwe trainer JO13 – 1

 Sjoerd Grobbink (zie foto), 23 jaar, wordt de nieuwe hoofdtrainer van JO13 – 1.

Sjoerd’s voetbalopleiding ligt bij TVC (Tubbergen), waar hij in de jeugd alle selectieteams doorlopen heeft. Daarna heeft hij, met onderbreking van 1 jaar Juventa, steeds deel uitgemaakt van de A selectie van TVC.

Het trainen van teams is een grote ambitie van Sjoerd; vanaf zijn 14e heeft hij bij TVC meerdere  jeugdteams in de F, D en C groep getraind en ook heeft hij 1 jaar techniektraining gegeven bij JO13 – 1.

Hij heeft de opleiding Sport en Bewegen gevolgd aan het Landstede College te Zwolle en daarbij de TC 3 opleiding doorlopen.

 Sjoerd zal komende seizoen deel gaan uitmaken van de A selectie van sv Enter.

De TC van sv Enter is blij met de benoeming van Sjoerd en wenst hem veel succes en plezier met dit team.

 

TC sv Enter